Kodėl mes

Patogumas

Daugiau nei 1000 klientų

Tiek laimingų klientų kasdien naudojasi mūsų internetu ir išmaniąja televizija

Laisvė

Kokybė

Tai mūsų prioritetas, kurį vertina mūsų verslo klientai ir namų vartotojai.

Sparta

Lankstumas

Optimalūs sprendimai, leidžiantys rinktis paslaugas pagal asmeninius poreikius.

Saugumas

24 Metai

Tiek metų siūlome ryšio paslaugas, todėl esame tikri savo srities profesionalai.

Kas mes?

UAB „Progmera“ – kokybiškų interneto ir išmaniosios televizijos tiekėja. Esame orientuoti į aukštą paslaugų kokybę, todėl klientams siūlome patikimas ryšio paslaugas ir kvalifikuotą pagalbą. Paslaugas teikiame Raseiniuose ir jų apylinkėse - siekiame tapti ryšio tiekimo lyderiu šioje vietovėje, todėl nuolat plečiame ir optimizuojame savo paslaugas.

Kodėl verta rinktis mus?

- Kokybė – svarbiausias mūsų prioritetas, todėl ją užtikriname visuose procesuose: nuo diegimo iki ryšio perdavimo ir problemų sprendimo. - Greitis – priežiūra ir problemų sprendimas per vieną dieną leidžia mūsų klientams jaustis saugiai. - Galimybės – įvedame šviesolaidį privačiuose namuose, butuose, ofisuose.

Verslui

Užtikriname stabilų, patikimą ir greitą interneto ryšį, kuris leis dirbti efektyviai, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar naudojamų online sistemų persiunčiamo duomenų kiekio. Įvedame šviesolaidinį internetą ir patogiai suplanuojame interneto tinklą darbo vietoms sukurti. Operatyviai sprendžiame nesklandumus, kad galėtumėte nedelsiant sugrįžti prie darbų.

Namams

Siūlome rinktis šviesolaidinį ar belaidį internetą ir išmaniąją televiziją. Puikus greitis ir aukšta paslaugų kokybė suteikia kokybiško poilsio namuose galimybes. Siūlome optimalius planus pagal asmeninius poreikius ir puikų kainos bei kokybės santykį. Užtikriname greitą diegimo procesą ir operatyviai suteikiame konsultacijas.

Paslaugos

Patogumas

Šviesolaidinis internetas

Greitas ir patikimas interneto ryšys leidžia persiųsti didelius duomenų kiekius, todėl puikiai tinka tiek darbui, tiek poilsiui.

Laisvė

Belaidis internetas

Greitai diegiamas ir patogus naudoti namuose internetas, suteikiantis laisvę naudotis išmaniaisiais įrenginiais.

Sparta

Išmanioji televizija

HD kokybė, daugiau nei 70 TV kanalų, 14 dienų TV laidų archyvas, radijas, „Youtube“ ir kitos išmaniosios TV funkcijos.